Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH PRODEJEN SUDOVÉHO PIVA ZNAČEK: GAMBRINUS, PILSNER URQUELL, VELKOPOPOVICKÝ KOZEL, RADEGAST, BIRELL a SWIST.

Kromě výborného piva Vám nabízíme i prodej sudové limonády, lihovin, vín, nakládaných lahůdek, cigaret a slaných pochutin nejen k pivu.
Stali jsme se synonymem profesionality, spolehlivosti a kvality.
Dnes máme dvě pobočky ve Velkých Popovicích a v Praze.


PIVOVARSKÁ PRODEJNA

Přijďte k nám do Pivovarské prodejny. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu. Dále si zde můžete půjčit výčepní zařízení nebo gril, který jste si na daný termín zarezervovali v naší internetové Půjčovně. Zajišťujeme také vlastní rozvoz ve Velkých Popovicích a okolí.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

HORNÍ POČERNICE - CASH & CARRY

Tato pobočka slouží jako výdejní sklad. Můžete si zde vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu. Zajišťujeme také vlastní rozvoz v Praze a okolí.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

NAŠE VĚRNOSTNÍ PROGRAMY

Hasíme s Kozlem - program pro Sbory dobrovolných hasičů. Všem dobrovolným hasičům poradíme jak s programem pracovat, refundujeme poukázky na pivo u nás zakoupené, pomůžeme Vám s pořádáním Vašich akcí a oslav.

Kopeme za fotbal - program pro fotbalové týmy oblastních tříd.

Naše specialita

Naší specialitou jsou sudová piva značek Velkopopovický Kozel, Pilsner Urquell, Gambrinus, Birell, Radegast a osvěžujících ciderů Frisco a Kingswood.

Nabízíme

Pivem to ale rozhodně nekončí! U nás najdete velmi širokou nabídku
• alkoholických a nealkoholických nápojů
• party ledu
• masa na gril a
• nakládaných lahůdek nejen k pivu

Věrnostní programy

Hasíme s Kozlem - program pro Sbory dobrovolných hasičů.

Kopeme za fotbal - program pro fotbalové týmy oblastních tříd.